EuroZoid
Discover The Most Popular Places In Europe

Mercan Yokuşu - Eminönü, Istanbul | Tourist Informationçakmakçılar yokuşu büyük valide han no 52/53
Istanbul, Turkey 34116


Public Places and Attractions Near Mercan Yokuşu - Eminönü

Beyoğlu / Taksim, İstanbul
Distance: 1.5 mi Tourist Information
Taksim , Beyoğlu ,istiklal Caddesi
Istanbul, Turkey 34437

İstiklal Caddesi
Distance: 1.6 mi Tourist Information
İstiklal Caddesi, Beyoğlu
Istanbul, Turkey 34000

Taksim
Distance: 1.8 mi Tourist Information
Gumussuyu Mh.
Istanbul, Turkey 34050

+902122346410

Kız Kulesi
Distance: 2.0 mi Tourist Information
İmrahor Salacak Mh. 34668
Istanbul, Turkey 34668

Kızkulesi resmi sayfasidir. Maiden's Tower Official Facebook Page http://twitter.com/kizkuleistanbul

Üsküdar Sahili
Distance: 2.6 mi Tourist Information
Üsküdar
Istanbul, Turkey 34672

<>

Abdi İpekçi Arena
Distance: 2.7 mi Tourist Information
Abdi Ipekçi Arena
Zeytinburnu, Turkey 34020

0 212 679 74 20

Abdi İpekçi Arena, İstanbul, 10. Yıl Cad. Zeytinburnu'nda bulunan spor salonudur. Kapasite itibariyle Sinan Erdem Spor Salonu ve Ülker Sports Arena'dan sonra Türkiye'nin en büyük üçüncü salonudur. Adını, inşaatının başladığı yıl öldürülen gazeteci Abdi İpekçi'den almıştır.TarihçeYapımına 1979'da başlandı. Uzun süren tartışmalar ve duraklamalar nedeniyle inşaatı ancak 10 yıl sonra tamamlanabildi. 3 Haziran 1989 tarihinde ABD'li Harlem Wizards ile Washington Generals takımları arasında oynanan gösteri maçıyla açıldı. 1989-90 sezonunda ilk kez Türkiye Basketbol Ligi maçlarına evsahipliği yaptı. Türkiye Millî Basketbol Takımı'nın 1993 Avrupa Basketbol Şampiyonası elemelerinde 14 Kasım 1992 tarihinde oynadığı Belçika maçını, yapılan özel organizasyon sayesinde 20 bine yakın seyirci bilet parası ödemeden izledi.ÖzelliklerSalon 12.500 seyirci kapasitesine sahiptir. Ancak özellikle kulüp takımlarının Avrupa kupalarındaki maçları ve Türkiye Millî Basketbol Takımı'nın pek çok maçında bu kapasite oldukça aşılmıştır. Maçlarda salonun seyirci kapasitesinin bu kadar büyük olması sorun yaratmış ve taraftarların tribünde dağılması sebebiyle yeterli baskıyı kuramaması nedeniyle 2005'te tribüne perdeleme sistemi yapılmıştır. Böylece seyirci sayısı az olan maçlarda perdeler indirilerek tribünler küçültülmektedir.

Yıldız Parkı
Distance: 3.5 mi Tourist Information
Yıldız Korusu Yolu
Istanbul, Turkey 34349

444 44 55

Panorama 1453
Distance: 2.5 mi Tourist Information
Topkapı, İstanbul
Istanbul, Turkey 34015

0212 415 14 53

Kurucu: ENGİN ATÇI Yönetici: MEHMET SALDERE

Molla Aşkı Cafe
Distance: 1.9 mi Tourist Information
Ayvansaray Mah. Paşahamamı Sok. No:70 Fatih
Istanbul, Turkey 34034

212 534 86 44

İstanbul’un beş de ikisini seyredebileceğiniz, Roma, Bizans ve Osmanlı yazar, çizer üstadlarının en meşhurlarını toplayıp sohbet yapıp ilham aldıkları yer… Mollaaşkî Fatih Cafe’ den baktığınız zaman, Avrupa ile Asya’nın tarihinin derinliklerinde birbirleri ile kenetlendiğini seyredebilirsiniz. Şöyle bir ufka baktığınız zaman Kayışdağ’ ını, Haydarpaşa’yı, Selimiye kışlasını, sağ uç noktaya baktığınız zaman 600 yıl Dünya tarihini şekillendiren Osmanlı’nın Payidahdı Topkapı Saray’ını, sol uca baktığınız zaman ise Cenovalıların, Cenevizlilerin Galata’sını, tarihin iki şahidi gibi görebilirsiniz. Biraz daha gözlerinizi aşağı indirdiğiniz zaman 3 semavi din kardeş olmuş birbirlerine sarılmışlar. Yavuz Selim han Camii, hemen altında tarihte benzeri olmayan Rum Kırmızı Mektebi, hemen altında Patrikhane, hemen altında Bulgar Kilisesi yanlarında Yahudi Sinagogunu almışlar. Tarihe halı gibi serilmiş binlerce yıllık Vodinal Caddesi. Cenovalı ve Cenevizlilerin, Romalıların, Bizanslıların, Arapların, Perslerin, Osmanlı’nın, Rum’un, Yahudi’nin, Ermeni’nin, Süryani’nin, Çingene’ni,n Arnavutlar’ın, Boşnak’ ların, Tatarlar’ın, Rusların ticaret caddesi, Ustura Kemal’lerin ve tulumbaların ceket omuzda yürüdüğü naraların göğü deldiği Mişonlar’ ın Agoplar ‘ ın mezelerin mis gibi koktuğu balat… Haliç’in soluna baktığınızda Taksim’i Şişhane’yi Kasımpaşa’yı, Fatih Sultan Mehmet Han’ın karadan denize gemileri indirdiğini görür gibi olursunuz.Şişhane sırtlarından ufka doğru baktığınızda İstanbul’ un gelinlik kızı Çamlıca tepesini görürsünüz. O güzel gelini düşünürken Haliç’ in Marmara ile buluşup seviştiğini seyredersiniz, Galata köprüsüne hayranlıkla bakarken ufka dalarsınınız Lonca’nın müzik sesleri sizleri mest eder, hayal dünyasına kaybolur gidersiniz. Roma’nın ilk yazlık sarayının üstünde çay içtiğinizi ancak ezan sesleriyle anlarsınız.

Harbiye Askeri Müzesi
Distance: 2.7 mi Tourist Information
Valikonağı Caddesi, Harbiye
Istanbul, Turkey

Pera Müzesi-Museum
Distance: 1.4 mi Tourist Information
Meşrutiyet Caddesi No: 65 Tepebaşı, Beyoğlu
Istanbul, Turkey 34430

+ 90 212 334 99 00

Haliç Kongre Merkezi
Distance: 0.8 mi Tourist Information
Sütlüce Mah. Eski Karaağaç Cad. Beyoğlu
Istanbul, Turkey 34445

02123111111

Istanbul Archaeology Museums
Distance: 0.7 mi Tourist Information
Alemdar Cad. Osman Hamdi Bey Yokuşu Sk.
Istanbul, Turkey 34122

+90(212)5272700

İstanbul Arkeoloji Müzesi, çeşitli kültürlere ait bir milyonu aşkın eserle, dünyanın en büyük müzeleri arasındadır. Türkiye'nin müze olarak inşa edilen en eski binasıdır. 19. yüzyılın sonlarında ressam ve müzeci Osman Hamdi Bey tarafından İmparatorluk Müzesi olarak kurulmuştur ve 13 Haziran 1891 tarihinde ziyarete açılmıştır.Müzenin BirimleriMüzenin koleksiyonunda, Balkanlar'dan Afrika'ya, Anadolu ve Mezopotamya'dan Arap Yarımadası'na ve Afganistan'a kadar, Osmanlı İmparatorluğu'nun sınırları içinde yer alan medeniyetlere ait eserler bulunmaktadır. Müze üç ana birimden oluştuğu için İstanbul Arkeoloji Müzeleri olarak adlandırılmaktadır. Arkeoloji Müzesi (ana bina) Eski Şark Eserleri Müzesi Çinili Köşk müzesi

Hippodrome of Constantinople
Distance: 0.6 mi Tourist Information
çukurçeşme sokağı
Istanbul, Turkey 34122

The Hippodrome of Constantinople was a circus that was the sporting and social centre of Constantinople, capital of the Byzantine Empire. Today it is a square named Sultanahmet Meydanı in the Turkish city of Istanbul, with a few fragments of the original structure surviving.The word hippodrome comes from the Greek hippos, horse, and dromos, path or way. For this reason, it is sometimes also called Atmeydanı in Turkish. Horse racing and chariot racing were popular pastimes in the ancient world and hippodromes were common features of Greek cities in the Hellenistic, Roman and Byzantine eras.History and useAlthough the Hippodrome is usually associated with Constantinople's days of glory as an imperial capital, it actually predates that era. The first Hippodrome was built when the city was called Bysantium, and was a provincial town of moderate importance. In AD 203 the Emperor Septimius Severus rebuilt the city and expanded its walls, endowing it with a hippodrome, an arena for chariot races and other entertainment.In AD 324, the Emperor Constantine the Great decided to move the seat of the government from Rome to Byzantium, which he renamed Nova Roma (New Rome). This name failed to impress and the city soon became known as Constantinople, the City of Constantine. Constantine greatly enlarged the city, and one of his major undertakings was the renovation of the Hippodrome. It is estimated that the Hippodrome of Constantine was about 450m long and 130m wide. Its stands were capable of holding 100,000 spectators.

Beyazıt Camii
Distance: 0.3 mi Tourist Information
çökelek sokak bakır han n0 7-3 mercan
Fatih, Turkey 34126

<>

Hürrem Sultan Hamamı
Distance: 0.7 mi Tourist Information
FATİH
Fatih, Turkey 34122

(0212) 517 35 35

Çırağan Palace
Distance: 3.4 mi Tourist Information
Çırağan Caddesi, No:32 Beşiktaş
Istanbul, Turkey 34349

+902123264646

Çırağan Sarayı, Türkiye'nin İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde, Çırağan Caddesi üzerinde bulunan tarihi saray.TarihiÇırağan'ın bugün Beşiktaş ve Ortaköy arasında bulunan yeri 17. yüzyılda "Kazancıoğlu Bahçeleri" diye bilinirdi. 18. yüzyılda Beşiktaş kıyılarını süsleyen denize nazır saraylar ve bahçeler Lale Devri diye bilinen 'Çiçek ve Müzik Aşkı' döneminin en önemli simgelerinden sayılmıştır. Bu dönem, bir eğlence olduğu kadar bir kültür parlaklığı devriydi. Dönemin hükümdarı olan III. Ahmed buradaki mülkünü gözde Vezir-i Azam'ı İbrahim Paşa'ya hediye etmiş ve ilk yalı Nevşehirli Damat İbrahim Paşa tarafından eşi Fatma Sultan (III. Ahmed'in kızı) için inşa ettirilmiştir. Kendisi burada Çırağan Şenlikleri denilen meş'ale şenliklerini düzenletmiştir. İşte bu olaylar dolayısıyla bu alan Farsça'da ışık anlamına gelen 'Çırağan' ismiyle anılmaya başlanmıştır.Sultan II. Mahmud 1834'te bu alanı yeniden yapılandırma kararı alır. Önce mevcut olan yalıyı yıktırır. Yapının etrafında bulunan okul ve cami ortadan kaldırılır ve mevlevihane yakında bulunan bir yalıya nakledilir. Yeni saray için büyük ölçüde ahşap kullanılır gibi görünmesine rağmen esas bölümün temelinin yapımında tamamen taş kullanılmıştır. 40 adet sütun dikilerek klasik bir görünüm verilmiştir.Abdülmecid 1857'de Sultan II. Mahmud'un yaptırdığı ilk sarayı yıktırmış, batı mimarisi tarzında bir saray yaptırmayı planlamış ancak 1863'te vefat ettiğinden ve parasal sıkıntılar yüzünden sarayın yapımı yarım kalmıştır.

Rami Park
Distance: 3.5 mi Tourist Information
rami meydan
Eyüp, Turkey 34140

<>

Chora Museum
Distance: 2.0 mi Tourist Information
Kariye Müzesi Kariye Camii sokak No:26
Istanbul, Turkey 34087

+90212-631-9241

Depicting all manner of Christain iconography, from the Day of Judgement through to the Resurrection, the works here are arguably the most important surviving examples of Byzantine art in the world, both in terms of their execution and preservation. Ironically, this Christian art owes its excellent condition to the church's conversion to Islam in the early 16th century, when the frescoes and mosaics were covered over.

Sarayburnu
Distance: 1.0 mi Tourist Information
Kennedy Caddesi
Istanbul, Turkey 34122

<>

Sarayburnu is a promontory separating the Golden Horn and the Sea of Marmara in Istanbul, Turkey. The area is where the renowned Topkapı Palace and Gülhane Park stand. Sarayburnu is included in the historic areas of Istanbul, added to the UNESCO World Heritage List in 1985.HistoryThe first settlement on the Sarayburnu goes back to Neolithic, c. 6600 BC. The settlement lasted for almost a millennium before being inundated by the rising level of the sea; however, it might have been moved further inland. The artifacts from this settlement recovered during excavations display some of the distinct features of other artifacts found in other excavations in northwestern Turkey.Another settlement on the Sarayburnu, named Lygos, was founded by Thracian tribes between the 13th and 11th centuries BC, along with the neighbouring Semistra, which Pliny the Elder had mentioned in his historical accounts. Only a few walls and substructures belonging to Lygos have survived to date, near the location where the famous Topkapı Palace now stands. During the period of Byzantium, the Acropolis used to stand where the Topkapı Palace stands today.

Shopping District Near Mercan Yokuşu - Eminönü

Grand Bazaar, Istanbul
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Nuruosmaniye
Bayazıt, Turkey 34116

+ 0090 212 5191248

Kapalıçarşı, İstanbul kentinin merkezinde Beyazıt, Nuruosmaniye ve Mercan semtlerininin ortasında yer alan dünyanın en büyük çarşısı ve en eski kapalı çarşılarından biridir. Kapalıçarşı'da yaklaşık 4.000 dükkan bulunmaktadır ve bu dükkanlarda toplam çalışan sayısı yaklaşık 25.000'dir. Gün içerisindeki en yoğun zamanlarında içinde yarım milyona yakın insan barındırdığı söylenir. Yılda 91 milyon turisti ağırlayan çarşı, dünyanın en fazla ziyaret edilen turistik mekanıdır.Tarihithumb Kapalıçarşı'nın çekirdeğini oluşturan iki bedestenden İç Bedesten yani Cevahir Bedesteni müellifler arasında tartışmalı olmakla beraber büyük olasılıkla Bizans'tan kalma bir yapı olup 48 m x 36 m ölçülerindedir. Yeni Bedesten ise 1460 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Kapalıçarşı'nın ikinci önemli yapısıdır ve Sandal Bedesteni olarak anılmaktadır. Burada bir yolu pamuk bir yolu ipekten dokunan ve Sandal adı verilen kumaş satıldığı için Sandal Bedesteni ismi verilmiştir.Fatih Sultan Mehmet'in Kapalıçarşı'nın inşaatına başladığı yıl olan 1460 Kapalıçarşı'nın kuruluş yılı olarak kabul görmüştür. Asıl büyük çarşı ise Kanuni Sultan Süleyman tarafından ahşap olarak inşa ettirilmiştir.Dev ölçülü bir labirent gibi, 30.700 metrekarede 66 kadar sokağı, 4.000 kadar dükkânı ile Kapalıçarşı, İstanbul’un görülmesi gereken, benzersiz bir merkezidir. Adeta bir şehri andıran, bütünü ile örtülü bu site zaman içerisinde gelişip büyümüştür. İçinde son zamanlara kadar 5 cami, 1 mektep, 7 çeşme, 10 kuyu, 1 sebil, 1 şadırvan, 24 kapı, 17 han bulunmaktaydı.

İstanbul Beyazıt Kapalı Çarşı
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Kapalı Çarşı
Istanbul, Turkey

<>

Grand Bazaar
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Peykhane Sokak
Istanbul, Turkey 34000

02125286611

Kapalı Çarşı
Distance: 0.3 mi Tourist Information
Eminönü
Istanbul, Turkey

05387774340

Spice Bazaar
Distance: 0.3 mi Tourist Information
Eminönü
Istanbul, Turkey 34116

The Spice Bazaar in Istanbul, Turkey is one of the largest bazaars in the city. Located in the Eminönü quarter of the Fatih district, it is the most famous covered shopping complex after the Grand Bazaar.

Arasta Bazaar
Distance: 0.8 mi Tourist Information
Sultanahmet, Istanbul, Turkey
Istanbul, Turkey 34122

Findikzade Cuma Pazari
Distance: 1.4 mi Tourist Information
Fındıkzade
Istanbul, Turkey 34096

Fatih Çarşısı
Distance: 1.3 mi Tourist Information
Mevkutatçı Sokağı
Istanbul, Turkey

Sultanhamam
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Hobyar Mah. Büyük Postane Cad. No: 1 / 25
Istanbul, Turkey 34112

Grand Beyazit Hotel Istanbul
Distance: 0.4 mi Tourist Information
Mithatpasa Caddesi Abuhayat Sokak No 5
Istanbul, Turkey 34188

0535254901

Sark Han
Distance: 0.2 mi Tourist Information
VASIFÇINAR CAD. RIZAPAŞA YOKUŞU
Istanbul, Turkey 34116

05369707403

Mısır Çarşısı / Marché Égyptien
Distance: 0.3 mi Tourist Information
VASIF ÇINAR CADDESİ 120
Istanbul, Turkey

Bebekte
Distance: 4.1 mi Tourist Information
Halıcıoğlu Okmeydanı Caddesi
Istanbul, Turkey 34087

Defne Alti
Distance: 0.8 mi Tourist Information
Mutaflar sok
Istanbul, Turkey

LUBİN PARİS GİYİM
Distance: 3.5 mi Tourist Information
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. 1823. Sok. no:17 Esenyurt/İSTANBUL
Istanbul, Turkey 34150

+90 541 928 94 66

Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. 1823. Sok. no:17 Esenyurt/İSTANBUL

Tirekececilik
Distance: 0.0 mi Tourist Information
Mercan Mahallesi Mercan Caddesi Caferiye han Zemin kat 7 Mercan İstanbul
Fatih, Turkey 34000

05398547698

keçe şallar yatak örtüleri ,keçe atkılar keçe anahtarlık ve duvar süsleri keçe perdeleraklınıza gelebilecek her tür ürünün keçe ile üretilebilecegi bir yer

Efemherşey
Distance: 0.4 mi Tourist Information
camialtı sokak
Istanbul, Turkey 80320

05548148616

Local Business Near Mercan Yokuşu - Eminönü

DenizBank Kapalıçarşı Şubesi
Distance: 0.1 mi Tourist Information
Yağlıkçılar Cad. Perdahçılar Sok. No:60 Kapalıçarşı – Beyazıt – Fatih / İstanbul
Istanbul, Turkey 34000

2125270203

Umut Raf
Distance: 0.1 mi Tourist Information
Mercan Mh. Uzunçarşı Cd. Paşa Cami Sk. No:4
Istanbul, Turkey 34116

02125221515

Raf sistemleri ve askılık sitemleri, vitrin mankeleri toptan satış merkezi

Şark [email protected] Çarşı
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Terlikciler Sokak, No:41
Istanbul, Turkey 34126

Sark Han
Distance: 0.2 mi Tourist Information
VASIFÇINAR CAD. RIZAPAŞA YOKUŞU
Istanbul, Turkey 34116

05369707403

Grand Bazar - Kapalicarsi
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Kalpakçılar Cad. No:178
Istanbul, Turkey

05378124593

Bebek, nişan,nikah,kına gecesi için hediyelik herşey
Distance: 0.2 mi Tourist Information
hacı küçük camii sok
Fatih, Turkey 34436

05457878597

İstanbul Beyazıt Kapalı Çarşı
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Kapalı Çarşı
Istanbul, Turkey

<>

Grand Bazaar
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Peykhane Sokak
Istanbul, Turkey 34000

02125286611

Kapalı Çarşı
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Beyazıt
Istanbul, Turkey 34126

0212 519 1248

Nuruosmaniye Mosque
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Nurosmaniye
Istanbul, Turkey 34120

Nuruosmaniye Camii, İstanbul'da inşa edilmiş ilk barok özellikli camidir. Çemberlitaş semtinde, Kapalıçarşı girişinde yer alır. 1748-1755 yıllarında inşa edilmiştir.Batılılaşma eğilimlerinin mimaride ortaya çıkmaya başladığı bir devirde ortaya çıkan camii ve külliyesi, Osmanlı mimarisinde bir dönüm noktası sayılmaktadır.Camiinin yer aldığı alanda daha önce Osmanlı şeyhülislamlarından Hoca Sadettin Efendi’nin eşi Fatma Hatun’un mescidi bulunmaktaydı. Fatma Hatun Mescidi yıkılmaya yüz tutunca I. Mahmut’un emri ile yerine camii inşaatı başladı; Mustafa Ağa ve yardımcısı Simon Kalfa (Mimar Simeon) tarafından gerçekleştirilen inşaat; I. Mahmut’un ölümünden sonra üç yıllık saltanat süren kardeşi III. Osman zamanında “Nur-u Osmani” (Osmanlı’nın Nuru) adıyla tamamlandı. Adını, padişah III. Osman’dan ve caminin içindeki ışıktan aldığı söylenir.Cami ile birlikte medrese, imarethane, kütüphane, türbe, çeşme ve sebilden oluşan bir külliye inşa edilmiştir. Çevresindeki birkaç dükkan da külliyeye dahildir. Barok sanatının etkisi kütüphane, türbe, çeşme ve sebilde de görülmektedir.Mimari özelliklerYüksek mermer merdivenlerle iki yönden camiye çıkılır. Barok üslupta inşa edilen camii, kare plan üzerine inşa edilmiştir. Harim kısmı (namaz kılmaya ayrılmış alan) tek bir kubbe ile örtülmüştür. İki yanda revaklı birer koridor bulunur ve bu koridorlardan harim kısmına birer giriş vardır.Eteği 32 pencere ile çevrili olan ana kubbe 26 m çapındadır. Osmanlı camilerinde kullanılan en büyük kubbelerden biri olan bu kubbe, duvarların üstüne oturan kemerler tarafından taşınır. Kubbe kemerlerinin duvar üzerindeki bitiminde bir kuşak halinde Fetih Suresi yazılıdır. Kubbede ise En-Nur Suresi’nin 35. Ayeti yer alır: “Allah, göklerin ve yerin nurudur”.

Nuruosmaniye Mosque
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Nurosmaniye
Istanbul, Turkey 34120

The Nuruosmaniye Mosque is an Ottoman mosque located in the Çemberlitaş neighbourhood of Fatih district in Istanbul, Turkey.ArchitectureIt is considered one of the finest examples of mosques in Ottoman Baroque style. It was built by architects Mustafa Ağa and a Greek minority architect, Simeon Kalfa on one of the seven hills of Istanbul. It was commissioned from the order of Sultan Mahmut I beginning in 1748 and completed by his brother and successor Sultan Osman III in 1755. The architects adopted Baroque architectural elements, the mosque is also distinctive with the absence of an ablution fountain (şadırvan). It was named Nuruosmaniye Mosque, meaning "The light of Osman", after Osman III, but also because of its many windows which lets a lot of light inside the mosque's hall. Nuruosmaniye Mosque is located near the entrance to the Kapalıçarşı (Grand Bazaar), Column of Constantine and the historical Gazi Atik Ali Pasha Mosque.The prayer hall is covered by a single dome 25 m in diameter, it has two minarets with two balconies. The colonnaded portico has a half circle plan, unique for Ottoman mosques. The height of the dome is 43,50 m from the floor level. In the backgarden there is a Türbe (tomb). The mosque is part of a larger complex (Külliye) consisting of a sebil (fountain), medrese, (Islamic school) consisting of 20 domed rooms and one large classroom (dershane), imaret, and the library, which today is part of the Süleymaniye library and contains personal collections of Mahmud I and Osman III with a total of 7,600 volumes of whom 5052 are manuscripts.

Kapali Çarşi Beyazit
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Kalpakçılar Cad. No:178 Beyazit
Istanbul, Turkey 34126

Zore Aksesuarları
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Hanımeli Sokak 33/A
Ankara, Turkey

(0312) 230 04 34

Türkiyenin Cep Telefonu Aksesuar Toptancısı ... Deneyimli ekibi ve çalışanları ile Kaliteden Ödün vermeden yenilikleri moda ile birleştirmede öncü marka www.zoreaksesuar.com

Beyazıt Kapalıçarşı
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Mithatpaşa Cad. No.22/A Beyazit
Istanbul, Turkey 34126

+90 212 522 36 99

Hurrem Sultan Turbesi Suleymaniye
Distance: 0.3 mi Tourist Information
Beyazit
Istanbul, Turkey 34116

Beyazıt Camii
Distance: 0.3 mi Tourist Information
çökelek sokak bakır han n0 7-3 mercan
Fatih, Turkey 34126

<>

Daniel Klein Ercan Saat
Distance: 0.3 mi Tourist Information
tahtakale cad. no:36
Eminönü, Turkey 34114

05340629765

Kanuni Sultan Süleyman
Distance: 0.3 mi Tourist Information
süleymaniye camii
Istanbul, Turkey 34116

DenizBank Beyazıt Şubesi
Distance: 0.3 mi Tourist Information
Yeniçeriler Cad. No:49 Beyazıt-Eminönü/İstanbul
Istanbul, Turkey

2126380828

NAZRA 2014
Distance: 0.3 mi Tourist Information
Çökertme Caddesi & Özkan Sokak, 48400 Bodrum, Turkey
Yalıkavak, Turkey 48400

Mağaza: 0252 385 49 51 - 0530 118 69 07 Satış Ayça Çelikoğlu

Yalıkavak Çökertme caddesi Marinanın başlangıcında basketbol sahasının karşısında.