EuroZoid
Discover The Most Popular Places In Europe

Bebek, Istanbul | Tourist Information


Beşiktaş, Bebek
Istanbul, Turkey 34342

212 3582000

Arts and Entertainment Near Bebek

Aşşk Kahve
Distance: 1.4 mi Tourist Information
Muallim Naci Cad. Kuruçeşme Mahallesi No:64
Istanbul, 34345

+902122319172

Aşşk Kahve Hakkında çok konuşuldu, çok yazıldı, “aşk” nedir diye sorulduğunda bile, kimileri düşünmeden Aşşk’ı söyledi. İşte o ilk Aşşk’ımız Kuruçeşme de, boğazın tam da kenarında, 1997 Ağustos’ unda açıldı. Bu gün artık bir İstanbul klasiği haline gelmiş olan Kuruçeşme Aşşk Kahve, yeşillikler içindeki boğaza sıfır bahçesiyle şehir hayatındaki favori kaçış noktalarından birisidir. Dekorasyonu ve genel havasındaki rahatlık konsepti, bebekleriyle, köpekleriyle, arkadaşlarıyla gün geçiren, tanıdıklarıyla karşılaşıp masadan masaya geçen Aşşk müdavimlerinde kendisini gösterir: Kuruçeşme Aşşk, iş toplantıları, öğlen ve akşam yemekleri, kahve molaları, akşamüstü içki keyfi ve hafta sonu kahvaltıları için vazgeçilmez bir seçenek olmuştur. Menüsü hem sağlıklı ve özenli, hem de zengindir. Aşşk kahve’de en yüksek kalitede, hakiki ve mümkün olduğunca organik malzeme kullanılır: Kafe lattesi meşhur, çayı her daim demleme, ekmekleri, poaçaları, pastaları, reçelleri, granolası ev yapımıdır. Balları hakikidir. Tuzları saf deniz tuzu, zeytinyağları organik sızmadır. Gittikçe meraklısı artan hamburgerleri %100 özel kesim et, ev yapımı ekmek, ev yapımı ketçap ve mayonezle sunulmasıyla İstanbul’da bir ilk olmuştur. Salataları, tostları, bonfile ve makarnaları lezizdir. Aşşk’ta sınırsız internet ve ücretsiz dizüstü bilgisayar kullanma imkanı sağlanmaktadır. Aşşk’a gelmek… bu işte bambaşkadır…. *The word Aşşk, is derived from the word "aşk", which means “love”, by expanding the original word with an extra "ş." Kuruçeşme Aşşk* kahve opened its doors in August 1997, at a time when there were not many cafes alike in Istanbul, and quickly became very popular among people from different walks of life, who were in need of a relaxing, quality place, where they can eat light and healthy food, have good coffee and tea, and meet and socialize with different people. With its spectacular location by the bosphorus, Kuruçeşme Aşşk* has since long been an Istanbul classic, attracting also many visitors from different countries. Downtown branch of Aşşk* has opened in Nişantası in April 2007, bringing its modern location of “Reasürans çarşısı” a chic, natural and fresh atmosphere. The menu of Aşşk* kahve has expanded over the years, offering a large selection of choices, including its famous Turkish breakfast, and appetizers and main courses to blend traditional tastes with more modern choices. Emphasis has always been on healthy choices, like organic products whenever possible, and quality raw materials like mineral rich sea salts, virgin olive oils, homemade preservative free breads, and other home made products like ketchup, mayonnaise and granola. Aşşk* is full of surprises, you can check in to our facebook page ‘assk.kahve, to hear about any music and dance organizations, and our promotions.

Gymboree Play&Music Türkiye
Distance: 1.6 mi Tourist Information
Lotus Sitesi Tesisi Ortaköy Mah. Ambarlıdere Cad. No:6 Ulus Dereboyu
Istanbul,

Gymboree Play & Music çatısı altında, 35 yılı aşkın bir zamandır 0-5 yaş çocukların yaratıcı ve özgüven sahibi bireyler olmalarını destekleyen programlarımızla, anne babaların yanında olmayı hedeflemekteyiz. 50’den fazla ülkede 600’ü aşkın merkezimiz ile dünya çapında erken çocukluk dönemi gelişim programlarında lider konumdayız. Uzmanlar tarafından hazırlanmış programlarımız, çocukların yaşlarına uygun aktiviteler yoluyla fiziksel, duygusal ve sosyal yeteneklerini oyun oynayarak geliştirmelerini sağlar. Ayrıca ebeveynlerin çocuklarının gelişimini anlamalarına ve desteklemelerine yardımcı olan benzersiz yaklaşımımız, çocuk gelişimi konusunda uzman birçok saygın kişi ve kurumlar tarafından takdir edilmektedir. Derslerimizde kullandığımız programlarımız Amerika’daki çocuk gelişimi uzmanı Zero to Three® Vakfı ile işbirliği içinde oluşturulmuştur. Bu programlar çocuğunuzun gelişiminde en iyi desteği vermek için titizlikle hazırlanmıştır. Çocuklara özgürce oynayabilecekleri güvenli, hareket serbestisi olan ortamlar sunuyoruz. Patentli ekipmanlarımız, Amerika’daki 35 yıldır tanınan, saygıdeğer ve tecrübeli oyun ekipmanları tasarımcısı Jay Beckwith tarafından çocukların ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Ekipmanlarımızın hepsi, ebeveyn ve çocuklar için en iyi kaliteyi sunmak için özenle tasarlanmıştır. Gymboree, 1976’da Joan Barnes adında bir anne tarafından kurulmuştur. Çocukların anne babalarıyla beraber oynayabilecekleri eğlenceli, güvenli ve eğitici bir yer aramaya başlayan Barnes böyle bir yer bulamadığı için girişimci ruhuyla yola çıkarak bir program yarattı ve kendisi gibi düşünen tüm anne babalara sundu. O ilk günden beri, ebeveyn ve çocuklara ilham verdiğimiz için gurur duyuyoruz.

Ada Bosphorus
Distance: 1.3 mi Tourist Information
Muallim Naci Cad Öksüz Çocuk Sok No:1
Istanbul, 34345

02122639003

Ulus Parkı
Distance: 1.1 mi Tourist Information
Adnan Saygun Caddesi
Istanbul, 34406

Ulus 29
Distance: 1.1 mi Tourist Information
Adnan Saygun Caddesi
Istanbul, 34345

(0 212) 358 29 29

Göz alıcı bahçe düzeni ve Boğaz manzarasıyla damak tadına olduğu kadar göz zevkine de hitap eden popüler ve kendine özgü kimliğiyle dikkat çeken Ulus 29, bünyesine eklediği klüp ile müdavimlerinin gecelerini renklendiriyor. Haftanın 7 günü 140 kişilik oturma kapasitesiyle Ulus Parkı'nın içinde hizmet veren mekan, Chef Carlo Bernardini'nin hazırladığı mönüsünde yer alan 29 köfte, yoğurtlu kebap ve taş fırın lahmacun gibi klasiklerin yanı sıra makarnalar, risotto, tempura ve salatalarla yemek zevkinde de çeşitlilik gösteriyor. Hafta içi 12.00-14.00 ve 18.00-24.00 hafta sonu 19.00-01.00 arasında açık. Ulus 29, birinci ile ikinci köprü arasındaki Anadolu yakası sahiline bakıyor. Haftanın yedi günü akşam, Cumartesi ve Pazar hariç her gün öğlen servisi sunan Ulus 29’da, 29 köfte, taş fırında mini pide, lahmacun, pizza ve yoğurtlu kebap gibi ülkemize özgü klasik lezzetlerin Ulus 29’a has yorumları büyük ilgi görürken, sürekli olarak yenilenen menüde, yabancı şeflerin hazırladığı dünya yemekleri, İstanbul yeme-içme alışkanlıkları trendlerini belirliyor. Ulus 29’un dekorasyonu, 2002 Andrew Martin International Designer of the Year, 2005 Design & Decoration Best Modern Interior ödülleri sahibi dünyaca ünlü iç mimar Zeynep Fadıllıoğlu tarafından gerçekleştirildi. Ulus 29’da Ocak 2007’den bu yana, Sushi’nin yanı sıra, Ulus 29’un klasikleşmiş taş fırın lezzetleri öğlen yemeklerinde de sunulmaya başlandı. Minik lahmacun, keçi peynirli, domates ve pestolu pizza, kıymalı, kuşbaşılı, ıspanaklı ve kaşar peynirli pide gibi klasikleşmiş 29 lezzetleri, akşam yemeklerinde olduğu gibi, öğlen yemeklerinde de taş fırında pişirilerek servis ediliyor. Açıldığı tarihten bu yana mekanın içinde yaptığı yenilikleri sürdüren Ulus 29’da Mayıs ayında faaliyete geçen ve girişin hemen sol tarafındaki bölümde yer alan 29-Terrace Bar, hem bar hem de lounge-restaurant olarak hizmet veriyor. Terrace Bar’da saat 19:30’da başlayan DJ müziği yemek sonrasında hareketleniyor. Daha dinamik bir yemek sistemi ve genç bir hava taşıması amaçlanarak dekore edilen Terrace Bar’da, özgün tasarımlar dikkat çekiyor Nahide Büyükkaymakçı-ZF Design ortak tasarımı özel üretilmiş camlardan yapılmış kırklı yılların esintilerini taşıyan avize dikkat çekiyor. Mekanın içerisindeki diğer bir avize de Kurucu Koçanoğlu’nun içerisinde şiirsel notlar olan şişelerden yapılmış ‘özel tasarım’.

Panorama Sitesi Ulus
Distance: 1.1 mi Tourist Information
Adnan Saygun Cd. Kelaynak Sk No 17
Istanbul, 34340

08502242000

Emirgân Lâle Bahçesi
Distance: 1.0 mi Tourist Information
Emirgan korusu
Istanbul,

Luzia Istanbul
Distance: 0.6 mi Tourist Information
Arnavutkoy Bebek Caddesi No:64
Istanbul, 34345

05300762862

GELİNBUKETLERİM
Distance: 0.5 mi Tourist Information
Beyazgül cad. no:65 Arnavutköy
Istanbul, 34345

5453768273

En güzel gününüzde önemli bi aksesuarınız olan GELİN BUKETİNİ Sizin için yapıyoruz. siz isteyin biz yapalım ...

Cemile Sultan Korusu-Koru Restaurant
Distance: 1.0 mi Tourist Information
Kandilli Mah Orhan Özdeş Sok No 4/6 Kandilli--Üsküdar
Istanbul, 34684

02163084943

Adile Sultan Palace
Distance: 0.8 mi Tourist Information
Kandilli Mah. Vaniköy Caddesi Sıraevler Sokak No:12
Istanbul, 34684

Adile Sultan Palace is the former royal residence of Ottoman princess Adile Sultan. It was donated to the state by Adile Sultan to be used as a school building for the Kandilli Anatolian High School for Girls and is today a cultural center. It is located in the Kandilli neighbourhood of Istanbul, Turkey.HistoryThe palace was built for the Ottoman princess Adile Sultan (1826–1899), the daughter of Sultan Mahmud II (1789–1839) and the sister of the Sultans Abdülmecid I (1823–1861) and Abdülaziz (1830–1876), and designed by the court architect Sarkis Balyan. It was erected on the same place of a kiosk, which was presented to her by Sultan Abdülmecid in 1856. The palace was commissioned by Sultan Abdülaziz and built by Balyan in 1861. It stands at one of the most prominent places in Istanbul, upon a hill, which is a headland in the middle of Bosphorus on the Asian shore. This location enables a panoramic view of Bosphorus, reaching from the Sea of Marmara to the Black Sea, seen out of all the rooms in three sides of the building. The palace with has 55 rooms and is on a ground of 17,000 m².

Adile Sultan Palace
Distance: 0.8 mi Tourist Information
Kandilli Mah. Vaniköy Caddesi Sıraevler Sokak No:12
Istanbul, 34684

(0216) 332 23 33

Adile Sultan Sarayı, 1856 yılında Sarkis Balyan tarafından Sultan Abdülmecid için kız kardeşi Âdile Sultan'a bir armağan olarak yapılmıştır. 1916'dan itibaren Kandilli Kız Lisesi olarak kullanılmış, 1986 yılında yangında harap olmuştur.Sarayın restorasyonu Sabancı ailesinin katkılarıyla tamamlanmıştır ve 28 Haziran 2007 tarihinde yeniden hizmete açılmıştır.

Bebek Kırıntı
Distance: 0.1 mi Tourist Information
Cevdetpaşa Cad. No:35 Bebek
Istanbul,

0212 257 67 27

Bebek, İstanbul
Distance: 0.1 mi Tourist Information
Cevdet Paşa Caddesi No: 34
Besiktas, 34000

Penny Blooms&Beans
Distance: 0.6 mi Tourist Information
Etiler Mah. Ayazma Yolu Sk., No.1A, Besiktas
Istanbul, 34337

+902122653031

BÜMED
Distance: 0.8 mi Tourist Information
Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Güney Kampüs Lojman Kapı Yanı
Istanbul, 34342

0212 359 58 00

Perspektif Fotoğrafçılık
Distance: 1.0 mi Tourist Information
Etiler Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:24 Daire:1
Besiktas,

+902122656667 +905325532680

Ayaklarınızı uzatıp o günden sadece geriye kalanlar diyeceğiniz tek bir şey 'Fotoğraflarınız'. Tek bir gün ve bir ömür yaşayacak anılarınızı yüzünüzdeki tebessümden aldığımız haz ve hırs ile kalıcı eserlerler bırakmak için çalışıyoruz. Perspektif Fotoğrafçılık olarak rüyalarınızı gerçeğe dönüştürmek için bize ulaşmanız hiç de zor değil. Siz hayat arkadaşınıza evet derken bizde deklanşör sesimiz ile yanınızda olup o mutlu gününüzü renklendirelim isteriz..

Etiler MKM
Distance: 1.4 mi Tourist Information
Uğur Mumcu Cad. No:8 Akatlar, Beşiktaş
Istanbul, 34335

+90 (212) 351 93 90

Local Business Near Bebek

Ulus TRT Stüdyoları
Distance: 1.5 mi Tourist Information
Trt Ulus Yolu
Istanbul, Turkey 34345

0 212 381 11 68

TRT İstanbul Televizyonu
Distance: 1.5 mi Tourist Information
Ulus Mah. Ahmet Adnan Saygun Cad. No:83
Istanbul, Turkey

United Clubs GYMs
Distance: 1.6 mi Tourist Information
sevenler mah aşiklar sk
Istanbul, Turkey 34347

(0212) 288 79 88

PIQUÉ Family Club
Distance: 1.6 mi Tourist Information
Ambarlidere Cad. No:6 Lotus World Kat:5 Ortakoy
Istanbul, Turkey 34340

00 90 2122732958

PIQUE ismini zamandan çalınan bir andan ilham alarak koyduk. Günün karmaşasından, kendinize ve küçüğünüze çaldığınız küçücük bir andan. PIQUE, eşi benzeri olmayan, daha önce hiç görmediğiniz bir yer. Üstelik burası yalnızca çocuğunuz için değil, sizin için de benzersiz! Çocuğunuzla birlikte ya da ayrı ayrı özgürce kaliteli zaman geçirmek için ne ararsanız var PIQUE’de. Burası yalnızca bir eğlence kulübü değil; burası şık bir bar, mükemmel bir restoran, tertemiz, ışıl ışıl, göz alıcı bir mekan!

Ulus Palmiye
Distance: 1.5 mi Tourist Information
Ambarlidere Yolu
Istanbul, Turkey

Kurucesme Kafes Cafe&Nargile
Distance: 1.3 mi Tourist Information
Kuruçeşme sahil yolu. Migros yanı 5\7 Ortaköy
Istanbul, Turkey 34345

02122873997

G-Balik, Suada
Distance: 1.2 mi Tourist Information
Suada Club - GALATASARAY ADASI
Istanbul, Turkey 34345

(0212) 263 6556

Suada Club - Galatasaray Adası
Distance: 1.2 mi Tourist Information
Galatasaray Adası, Kuruçeşme
Istanbul, Turkey 34345

0212 263 73 00

Kurucesmeustu
Distance: 1.0 mi Tourist Information
Ahmet Adnan Saygun Cad.
Istanbul, Turkey 34345

Ulus Parkı
Distance: 1.1 mi Tourist Information
Adnan Saygun Caddesi
Istanbul, Turkey 34406

Ulus Cafe - Ulus Parkı
Distance: 1.1 mi Tourist Information
Ulusparki
Istanbul, Turkey 34345

Ulus Cafe
Distance: 1.1 mi Tourist Information
Beşiktaş, Adnan Saygun Cd 71/B, Istanbul - Europe
Istanbul, Turkey 34345

Bilginc IT Academy
Distance: 1.3 mi Tourist Information
Huzur Mahallesi Fatih Caddesi No:67 Kat:4 , Sisli
Istanbul, Turkey 34330

0212 282 77 00

Bilginç IT Academy 1995 yılında, Türkiye’nin bilişim toplumu olma yolunda ilerlemesine ve bilişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, bilişim eğitimleri vermek üzere kuruldu. Sektörün en köklü eğitim firması olarak, onyedi yıllık geçmişinde pek çok projeye imza atmıştır. Teknolojilerin Kesiştiği Nokta olan Bilginç IT Academy 4.Levent'teki eğitim merkezinde sürekli gelişen ve kendini yenileyen uzman ekibiyle dünya kalitesinde eğitim ve hizmet çözümleri sunmaya devam etmektedir. 1.100m2’lik bir alana kurulu olan merkezimiz 12 ayrı sınıfta aynı anda 200 kişiye eğitim hizmeti verebilmektedir. 350m2’lik sosyal alanda kablosuz internet erişimi, cafe, bilardo gibi imkanlar yer almaktadır. Yeni teknolojik çözümlerin takibini kolaylaştırmak amacıyla sunum alanları bulunmaktadır. :: Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi :: Bilginç IT Academy 1995 yılında Microsoft yetkili eğitim merkezi 1997 yılında ise Microsoft Gold partner olmuştur. 2000 yılında Boğaziçi Üniversitesi Vakfı ile işbirliği yapılarak gerçekleştirilen, Boğaziçi Üniversitesi-IT Academy adı altında, sektörde eksikliği bilinen, yetişmiş insan kaynağı yaratmak amaçlı proje bunlardan ilkiydi. Bu proje özellikle Microsoft teknolojileri konusunda uzman, pek çok kişiyi bilişim sektörüne kazandırmıştır. :: Oracle Education Center :: İstanbul’daki “Oracle Education Center” unvanına sahip ilk ve tek eğitim merkezi olarak kişilere ve kurumlara sunduğumuz farklı eğitim ve danışmalık hizmetleriyle sizi olmayı düşlediğiniz noktalara taşıyoruz. Bilginç IT Academy tarafından en son hazırlanan program ise, tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de büyük ölçekli firma ve projelerde kullanılan Oracle Veri Tabanı ürünlerinin, uzman kadrolarla kullanımını sağlamak amacıyla, yine Oracle tarafından desteklenen Oracle Certified Professional (OCP) programıdır. Bu program, Türkiye’de sayılarının çok az olduğu bilinen ve oldukça ciddi bir ihtiyaç oluşturan Oracle uzmanlarının yetiştirilmesini amaçlamaktadır. Oracle tarafından verilen destek ile, OCP programı, kişilerin, çok az bir maliyetle, Oracle sertifikasyonuna sahip olmasını ve Oracle konusundaki bilgi ve becerilerini tüm dünyada geçerli olan sertifikalarla, somut olarak ortaya koymasını sağlayacaktır. Eğitim ve danışmanlık uzmanlığını Microsoft, Oracle, Sun ve EC-Council gibi, bilişim ürünlerinin hemen hemen her alanında, tüm bu teknolojik platformların Yetkili Teknik Eğitim Merkezi olarak kanıtlamış olan Bilginç IT Academy, yukarıda yer alan projeleriyle, ürün bağımsız olarak, Türkiye’nin bilişim sektörüne hizmet vermektedir. :: Oracle Partner Academy :: 16 yıldır kurumlara ve bireylere yönelik verdiği eğitimlerle Türk bilişim sektörüne kalifiye eleman yetiştiren Bilginç IT Academy, Oracle ile 26 Kasım 2007 tarihinde imzaladığı antlaşma ile Avrupa Birliğine Üye ve Aday 36 ülkeden 2000 üzerinde İş Ortağının eğitileceği eğitimleri başarı ile gerçekleştirmeye başladı. İstanbul'u Avrupa’nın yazılım başkenti yapma yolunda önemli adım atan Oracle, Avrupa Birliği’ne Katılım Ülkeleri Bölgesi’ndeki iş ortaklarına, hedefleri ve ihtiyaçlarına paralel uzmanlık eğitimleri sunacağı Partner Academy programında eğitim ortağı olarak Bilginç'i seçmiştir. Oracle Partner Academy programı için aday olan ülkeler Polonya ve Rusya arasından seçilen Bilginç IT Academy, Oracle'ın İş Uygulamaları uzmanlığını artıracak eğitimlerini veren ilk ve tek yetkili adres oldu. Projenin başlangıçından bugüne kadar farklı ülkelerden toplam 250 Kişi Bilginç Academydeki eğitimlerini alarak ülkelerine döndüler. Eğitimin her detayını düşünen Bilginç IT academy ülkemize gelen IT profesyonellerini hava alanında karşılamada dahil 5 yıldızlı otellerde konaklama ve eğitim merkezine ulaşımına kadar tüm detaylar planlanmıştır. Bilginç Academy bu çalışmalarıyla Türkiyenin Avrupa birliği üyelik çalışmalarına büyük destek verip aynı zamanda Avrupadaki IT uzmanlarına Türkiyedeki Bilişim sektörünün geldiği düzeyi göstermesi açısından son derece önemlidir. Ülkemizde Bilginç IT gibi Uluslararası çalışan firmalarımızın sayısı artıkça Türkiye teknoloji alan değil satan ülke olacaktır. Bilginç, 36 ülkeden yaklaşık 2.000 iş ortağına, 2008 sonuna kadar tüm Oracle ürünlerini kapsayan toplam 15.000 adam/gün eğitim sağlamayı hedefliyor. :: Sun & Java Yetkili Eğitim Merkezi :: Bilginç IT Academy, Sun ürünlerinin Türkiye’de Yetkili Eğitim Merkezidir. Sun Java Sertifikasyon Programı eğitimleri tüm dünya ile eş zamanlı olarak Bilginç IT Academy tarafından verilmeye başladı. Gelişen teknolojileri yakından takip ederek, sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek adına sürekli güncel projeler üreten Bilginç IT Academy, 2003 yılında Oracle tarafından desteklenen JAVA-Loji programını başlattı. Programın amacı tüm dünyada kullanılan JAVA programlama dilinin Türkiye’de de yaygınlaşmasını sağlayarak, Türkiye Yazılım Sektörünün gelişmesine yardımcı olmaktı. Sektöre sağladığı know-how, teknik ekip ve ekipmanları ile, Teknolojilerin Kesiştiği Nokta olan Bilginç IT Academy çoğunluğu 12,000 şirketin çalışanına verilen kurumsal eğitimler olmak üzere, 75,000 kişiye bilişimin çeşitli alanlarında eğitim sağladı. İstanbul’daki merkezinde hizmet veren Bilginç IT Academy, ihtiyaçlar doğrultusunda müşteri yerinde de eğitimler düzenlemektedir. Özellikle son yıllarda değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Bilginç IT Academy, standart eğitimlerin yanısıra, proje bazlı özelleştirilmiş, on-the-job training diye adlandırabileceğimiz eğitim çözümleri sunmaktadır.

Bizim Tepe Robert Kolej Mezunlar Derneği
Distance: 1.0 mi Tourist Information
Bizim tepe çıkmazı no:2 Ulus
Istanbul, Turkey 34345

Zorlu Center
Distance: 1.0 mi Tourist Information
Levazim Mah. Koru Sok. No:2, Beşiktaş
Istanbul, Turkey 34340

(0212) 336 9160

Panorama Sitesi Ulus
Distance: 1.1 mi Tourist Information
Adnan Saygun Cd. Kelaynak Sk No 17
Istanbul, Turkey 34340

08502242000

Vira Vira
Distance: 0.7 mi Tourist Information
1. Cadde No:48 Arnavutköy
Istanbul, Turkey 34345

02122571805

Esentepe Gençlik
Distance: 0.7 mi Tourist Information
arnavutköy esentepe
Istanbul, Turkey 340000

05315296423

Atlas Balik Arnavutkoy
Distance: 0.7 mi Tourist Information
Arnavutköy Bebek Caddesi No:68/A Arnavutköy/Beşiktaş/İSTANBUL
Istanbul, Turkey 34345

0 (212) 263 11 44

Atlas Balık, Arnavutköy de yenilenen yüzü ve hizmet kalitesiyle sizlerle...

Arnavutköy İbb Sosyal Tesisleri
Distance: 0.7 mi Tourist Information
Arnavutköy Cd. No:1
Istanbul, Turkey 34345

444 10 34