EuroZoid
Discover The Most Popular Places In Europe

Ünlü Ankara Shuttle, Ankara | Tourist Information


ankarashuttle.org

Esenboğa havalimanı
Ankara, Turkey

03124660681

Ünlü shuttle ankara havaalanı transfer hizmeti sunmsktadır. Şoförlü araç kiralama şoförlü minibüs kiralama esenboğa shuttle hizmeti ankara havalimanı ekonomik ucuz konforlu ulaşım

Airport Near Ünlü Ankara Shuttle

Ankara Esenboga Airport (ESB)
Distance: 0.4 mi Tourist Information
Balıkhisar Mh. Esenboğa Havaalanı Girişi
Ankara, Turkey 06970

0 312 590 40 00

TAV Airports Holding carried its experience in airport operations over to Ankara Esenboga Airport in 2006. With its original design concept and a different perspective allowing the passengers easy access, Esenboga has been a breath of fresh air for transportation to the capital. Equipped with state of the art technology and services at every step throughout the airport--from the moment passengers enter the parking garage until they board their planes, guests meet friendly staff ready to serve them at the highest standards. Uninterrupted service is maintained so that every flight is comfortable and fun, continuing at a dizzying pace all day, every day.Having been chosen as the “Best Airport” by ACI Europe in 2009, Ankara Esenboga is a strategically important airport serving as the gates of protocol and diplomacy of our country. Aiming to become a hub in the Middle East and North Europe, the airport continues its progress in increasing the number of flights, particularly in international lines. Keeping all public and private sector enterprises in the city posted about the developments in direct flights, TAV shares the rapid development of the airport with the locals.

Ankara Airpoort
Distance: 0.3 mi Tourist Information
Pursaklar
Ankara, Turkey

<>

Ankara Esenboğa Havalanı
Distance: 0.4 mi Tourist Information
Balıkhisar Mh., Özal Bulvarı,
Ankara, Turkey

Esenboga Havaalani
Distance: 1.5 mi Tourist Information
Ankara Esenboğa Yolu
Ankara, Turkey

Airport Shuttle Near Ünlü Ankara Shuttle

Benim Rent A Car
Distance: 0.7 mi Tourist Information
Esenboğa Havaalanı
Ankara, Turkey 06760

+90 5324017896 - +90 312 334 31 00

Benim Rent A Car 2013 yılında Ankara'da kuruldu. Araba kiralama, havaalanı transferi ve şöförlü araç tahsisi hizmetleri vermektedir. Hizmetlerimizi vermeye ilk olarak Ankara Esenboğa Havaalanında başladık. Kuruluş politikası olarak kendimize olabildiğince en uygun fiyat ve en önemlisi birebir müşteri ilişkilerini belirledik. Birebir müşteri ilişkileri aynı zamanda müşteri memnuniyetini de ön planda tutmamız gerekliliğini ortaya çıkarttı. Misafirlerimizin görüşlerine büyük önem vermekteyiz. Verdiğimiz bu önem doğrultusunda sektörde yeni olmamıza rağmen sunduğumuz hizmetlerle farklı bir bakış açısı kazandırdık. İlk olarak Benim Saatlik Transfer Hizmeti, Benim Deneyimim ve Benim Kiralık Aracım gibi yenilikçi çözümler sunduk. Bu anlayışda olmamızda en büyük etken hedefimizin ilk olarak Ankara’da araba kiralama ve havaalanı transferi konusunda ilk akla gelen firma olmak. Daha sonra ise tüm Türkiye’de araba kiralama alanında önde gelen firmalar arasına girebilmek vardır. Benim Rent A Car sayesinde araba kiralama ve havaalanı transferi ihtiyaçlarınız için minimum zaman harcarken asıl faaliyetlerinize kafanız rahat şekilde odaklanabilirsiniz. Bunum yanında size sağladığımız son model ve lük araçlarda imajınıza katkı sağlar, konforlu seyahatin tadını çıkarır ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Kısacası Benim Rent A Car olarak kar elde etmeyi ikinci planda tutarak misafirlerimize en kaliteli şekilde hizmet veriyoruz.