EuroZoid
Discover The Most Popular Places In Europe

Hasankeyf Közde Kahve, Istanbul | Tourist Information


Gazeteci Erol Dernek Sokağı
Istanbul, Turkey 34433

(0212) 244 4640

Coffee Shop Near Hasankeyf Közde Kahve

Hafiz Mustafa Tatlicisi Sirkeci
Distance: 1.4 mi Tourist Information
Hocapasa Mahallesi Muradiye Caddesi No: 51, Sirkeci - Eminönü/ Istanbul
Istanbul, 34110

Donut's Love
Distance: 1.4 mi Tourist Information
cumhuriyet mah.
Istanbul,

02122828646

Hakkımızda 2000 yılında tüm dünyada kabul gören ve sevilen Dunkin Donuts markası ile Etiler-Çilekli de Donut severlerle hizmet veren firmamız, gün geçtikçe müşterilerine daha iyi bir hizmet vermek için Türk firması olarak 2010 yılında markasını Donut’s Love Donut and Coffee olarak değiştirdi. İsteklerin artması ve bayilerimizin çoğalması neticesinde 2013 senesinde gerçekleşen şirket ortaklık yapısındaki değişimde Donut’s Love Donut and Coffee markasıyla tanınan şirketimiz DC Gıda Sanayi ve Tic. olarak, Türkiye genelinde Donut lezzetleri arasında önemli firmalardan biri olmuştur. Şirketimiz bu birleşmenin kattığı değer ve vizyon ile üretim tesislerinde ,yüksek teknolojiye sahip üretim gerçekleştirerek yeni lezzetler sunmaya ve yatırımları ile büyümeye devam etmektedir. DC Gıda modern tesisinde,Donut’s Love Donut and Coffee ve DC Sandwich markaları ile ürettiği taze Donut, Donchkin,Cookie,Muffin,Kahve,Sandwich,Poğaça vb. kategorileri altında her damak zevkine uygun ürünler sunmaktadır.

Starbucks
Distance: 1.4 mi Tourist Information
EMİN ALİ PAŞA CADDESİ FİDANLIK DURAĞI ERDOĞAN APARTMANI NO:4A BOSTANCI
Istanbul, 34083

Karabatak Karaköy
Distance: 0.6 mi Tourist Information
Kara Ali Kaptan Sokak No 7 Karaköy Beyoğlu
Istanbul, 34425

www.karabatak.com hello@karabatak.com ( latitude 41.025292 North - longitude 28.979229 East )

Coffee Sapiens
Distance: 0.6 mi Tourist Information
Kemankeş Mah. Kılıç Alipaşa Mescidi Sok. No:10/C Karaköy
Istanbul, 34425

+90 5417214008

Coffee Sapiens is an independent coffee roasters. We are roasting and brewing best quality coffees; serving our own blends; supplying roasted specialty coffee to other coffee serving locations.

Dogaciyiz Gourmet
Distance: 0.3 mi Tourist Information
Kılıçali Paşa Mah.Kasatura sokak No: 16/A Beyoğlu/Cihangirİstanbul
Beyoglu, 34433

02122438190

dogaciyiz.com TÜM ÜRÜNLERİMİZ KÖYLERDE YETİŞEN % DOĞAL ÜRÜNLERLE HAZIRLANMIŞTIR. Geleneksel köy ürünleri en doğal ve en lezzetli haliyle artık cihangirde Hatayda doğal ürünler atolyemizde ürettiğimiz 100 yılların tecrubesiyle ve en eski yöntemlerle kadınlarımızın hijyenik ortamda hazırladıkları ürünleri ilk elden sizlere ulaştırmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz . HATAY Kuzeyden güneye, güneyden kuzeye giden ve doğudan gelen anayolların kavşak noktasında bulunan Antakya, tarihi boyunca kıtalar ve bölgeler arası ticarette önemli rol oynamış, yolcu kervanları için bir konaklama yeri ve çeşitli bölgelerden gelen insanlar için bir kültür alışverişi merkezi olmuştur Bu Çok zengin kültürlerin bir arada yaşadığı bu şehirde lezzetler hiç değişmedi ve 600 çeşit yemeği ve sıra dışı lezzetleriyle "Dünya Gastronomi Şehri" olma yolunda adaylık başvurusu UNESCO tarafından kabul edilen dünyadaki 4 kentten biri olmaya hak kazanmıştır. Tüm ürünlerimiz Sezonunda kendi arazilerimizde ve bahçelerimizde doğal olarak yetişen ürünlerle % 100 doğal ve Hiç bir katkı Maddesi kullanılmadan üretilmiştir.

Palamutis Coffeeshop and Eatery
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Firuzağa, Bostan Başı Cad. No:3A
Beyoglu, 34425

+905342221151

Vegan-friendly coffeeshop and eatery offering smoothies, mixed juices, breakfast, sandwiches, salads, tapas, muffins, coffee and house blend herbal teas. Homemade jams are available to purchase. Palamutis bir masal imparatorluğu adasıdır.Bu adada herkes Vegan dostudur,adanın en taze meyve ve sebzeleriyle hazırlanmış Meyvesuları, Smoothie'ler, Reçeller,keyifli Kahvaltılar,lezzetli Sandwich'ler,muzur mu muzur Muffinler bazen enfes bir kahve, bazen sımsıcak ve sağlıklı bir bitki çayı eşiliğinde misafirlerini bekler.

Cafe Firuz
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Firuzağa Mah Defterdar Yokuşu 55
Istanbul, 34433

02122520241

Cafe Firuz, yenilenmiş yüzüyle misafirlerine “Yeniden Merhaba” dedi Yenilenmiş dekoru ve yeni lezzetleriyle Cafe Firuz Cihangir’in tam ortasında kapılarını yeniden açtı. 2008 yılında hizmet vermeye başlayan ve o günden beri Cihangir'e gelenlerin vazgeçilmez mekanı olan Cafe Firuz, yenilenen yüzüyle misafirlerine “Yeniden Merhaba” dedi. Cihangir’in en gözde mekanları arasında yer alan Cafe Firuz, baştan aşağıya yenilenmiş dekoru, yeni menüsü ile misafirlerini ağırlama heyecanını yaşıyor. Firuzağa Camii’nin yanında yer alan Cafe Firuz, Cihangir’den yolu geçen herkese misafirperverliği, özenli ve titiz hizmetiyle kapılarını sonuna kadar açıyor. Cafe Firuz, leziz menüleri ve sıcacık ve dinamik çizgiler taşıyan yeni dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Cihangir’de yaşayan ünlülerin de uğrak yeri olma özelliği taşıyan mekânda, misafirler ünlü simalarla aynı havayı soluyarak hoş sürprizlerle karşılaşabiliyorlar.

Cihangir Kahve,Firuzağa
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Firuzağa, Cihangir
Istanbul, 34433

0212 243 29 14

Kronotrop
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Kuloğlu Mah. Firüzağa Cami Sok. No:2/B Cihangir/İstanbul
Istanbul, 03340

0212 249 92 71

single origins blends hot coffees cold coffees filter coffees decafs whole beans Coffee Snobs offer no apologies. No compromises. No settling for less than your loftiest expectations. Your nose is held high with nostrils flared, stimulated by satisfaction. You’ve climbed up through the clouds and mist to the tallest mountain and seen the light. You shout from the summit of snobbery: I am coffee snob, hear me brew. Below you the monkeys swing from the trees in admiration of your elevated status. You look down, knowingly. You understand the evolution of the seed once nestled inside the fruit, the cherry, as you, too, have evolved your seed of wisdom. You are one with the bean

Swedish Coffee Point
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Swedish Coffee Point, Kuloğlu Mah. Firüzağa Cami Sok. No:2/E, Cihangir, İstanbul
Istanbul, 34250

02122439453

Cafe Lumiere - Çukurcuma
Distance: 0.1 mi Tourist Information
Kuloğlu Mahallesi Altıpatlar Sokak
Istanbul, 34060

+902122441267

J'Adore Chocolatier Cafe
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Istiklal Cad. Emir Nevruz Sok. No: 22
Istanbul, 34430

(212) 2490333

Kadınlar Kahvesi
Distance: 0.0 mi Tourist Information
taksim
Istanbul, 34433

La Viola Cafe
Distance: 0.0 mi Tourist Information
gazetici erol dernek sokak no.2
Istanbul, 34732

0212 245 95 84

EspressoLab
Distance: 0.2 mi Tourist Information
Katip mustafa çelebi mah. İstiklal cad no:15
Istanbul,

0212 855 60 65

Sahne Kahve
Distance: 1.0 mi Tourist Information
Kurtuluş Caddesi No: 150/A
Istanbul,

Aşşk Kahve / Nişantaşı
Distance: 1.2 mi Tourist Information
Maçka caddesi Reasürans Çarşısı no 63-66 Teşvikiye - Nişantaşı
Istanbul, 34367

(0212) 2319172

Aşşk Kahve Hakkında çok konuşuldu, çok yazıldı, “aşk” nedir diye sorulduğunda bile, kimileri düşünmeden Aşşk’ı söyledi. İşte o ilk Aşşk’ımız Kuruçeşme de, boğazın tam da kenarında, 1997 Ağustos’ unda açıldı. Bu gün artık bir İstanbul klasiği haline gelmiş olan Kuruçeşme Aşşk Kahve, yeşillikler içindeki boğaza sıfır bahçesiyle şehir hayatındaki favori kaçış noktalarından birisidir. Dekorasyonu ve genel havasındaki rahatlık konsepti, bebekleriyle, köpekleriyle, arkadaşlarıyla gün geçiren, tanıdıklarıyla karşılaşıp masadan masaya geçen Aşşk müdavimlerinde kendisini gösterir: Kuruçeşme Aşşk, iş toplantıları, öğlen ve akşam yemekleri, kahve molaları, akşamüstü içki keyfi ve hafta sonu kahvaltıları için vazgeçilmez bir seçenek olmuştur. Menüsü hem sağlıklı ve özenli, hem de zengindir. Aşşk kahve’de en yüksek kalitede, hakiki ve mümkün olduğunca organik malzeme kullanılır: Kafe lattesi meşhur, çayı her daim demleme, ekmekleri, poaçaları, pastaları, reçelleri, granolası ev yapımıdır. Balları hakikidir. Tuzları saf deniz tuzu, zeytinyağları organik sızmadır. Gittikçe meraklısı artan hamburgerleri %100 özel kesim et, ev yapımı ekmek, ev yapımı ketçap ve mayonezle sunulmasıyla İstanbul’da bir ilk olmuştur. Salataları, tostları, bonfile ve makarnaları lezizdir. Aşşk’ta sınırsız internet ve ücretsiz dizüstü bilgisayar kullanma imkanı sağlanmaktadır. Aşşk’a gelmek… bu işte bambaşkadır…. *The word Aşşk, is derived from the word "aşk", which means “love”, by expanding the original word with an extra "ş." Kuruçeşme Aşşk* kahve opened its doors in August 1997, at a time when there were not many cafes alike in Istanbul, and quickly became very popular among people from different walks of life, who were in need of a relaxing, quality place, where they can eat light and healthy food, have good coffee and tea, and meet and socialize with different people. With its spectacular location by the bosphorus, Kuruçeşme Aşşk* has since long been an Istanbul classic, attracting also many visitors from different countries. Downtown branch of Aşşk* has opened in Nişantası in April 2007, bringing its modern location of “Reasürans çarşısı” a chic, natural and fresh atmosphere. The menu of Aşşk* kahve has expanded over the years, offering a large selection of choices, including its famous Turkish breakfast, and appetizers and main courses to blend traditional tastes with more modern choices. Emphasis has always been on healthy choices, like organic products whenever possible, and quality raw materials like mineral rich sea salts, virgin olive oils, homemade preservative free breads, and other home made products like ketchup, mayonnaise and granola. Aşşk* is full of surprises, you can check in to our facebook page ‘assk.kahve, to hear about any music and dance organizations, and our promotions.

Grandma
Distance: 1.3 mi Tourist Information
Teşvikiye Mah., Ahmet Fetgari Sokak no 38 Kapı 5
Istanbul, 34400

+90212 234 74 20

Sunday Coffee Bar
Distance: 1.3 mi Tourist Information
Ahmet Fetgari Sokak No:44/B, Tesvikiye
Istanbul, 34365

+902122316712

MOC İstanbul
Distance: 1.3 mi Tourist Information
Şakayık Sokak No:4/A
Istanbul, 34365

0212 2344465

Cafe Wien
Distance: 1.3 mi Tourist Information
Reasürans Pasajı Nişantaşı
Istanbul,

+902122337860

Cafe Wien, 1989'dan beri Viyana kahve kültürünün İstanbul'daki temsilcisi. Viyana kahvehanelerine özgü özel tariflerle yapılan pastaları ve kahveleri; Viyana mutfagının vazgeçilmez lezzeti Wiener Scjnitzel'ı ile misafirlerini agırlayan bir Nişantaşı klasigi.

İstisna Tatlar Nişantaşı
Distance: 1.3 mi Tourist Information
Teşvikiye Mah. Av. Süreyya Ağaoğlu Sok. No: 6 / D Nişantaşı - Şişli
Istanbul, 34360

0 (212) 231 0015

İzmir Çiğli' deki üretim tesisiyle sektöre çok önceden dahil olan İSTİSNA TATLAR, ürünlerini ve tecrübesini mağazacılıkta ortaya koymak için ilk olarak Ocak, 2013' de Moda, Kadıköy' de hizmete başladı. UÇERK Gıda Turizm San. Tic. LTD. Şti. çatısı altında Ocak, 2016'da İstisna Tatlar, NİŞANTAŞI şubesiyle Moda' da olduğu gibi ileri kahvecilik serüvenine devam ediyor. Kahvenin yanı sıra İstisna Tatlar' ın güneşte doğal kurutma yöntemiyle ürettiği 20' den fazla bitki çayını sıcak - soğuk sunabiliyor. İstisna Tatlar birbirinden farklı mutfakların orjinal reçetelerine sadık kalınarak sunduğu pastaları da istisna bir yöntemle tanıtarak size uygun tadı seçmenizde yardımcı oluyor.

Kruvasanistanbul
Distance: 1.3 mi Tourist Information
nişantaşı
Istanbul,

02122968656

Gravité Coffee
Distance: 1.3 mi Tourist Information
Teşvikiye Mah. Poyracık Sok. Astorya Apt. 45/3 Nişantaşı
Istanbul, 34365

02122340236

Local Business Near Hasankeyf Közde Kahve

Yüksek Kaldırım
Distance: 0.7 mi Tourist Information
Zürafa Sokak / Karaköy
Istanbul, Turkey 34500

Karakoy Genelev
Distance: 0.7 mi Tourist Information
zürafa sok karaköy ist
Istanbul, Turkey

Galata Dernegi
Distance: 0.8 mi Tourist Information
Galata Kulesi Sokak No. 21 Kuledibi Beyoğlu İstanbul
Istanbul, Turkey

0212 2439810

Konak Cafe - Galata
Distance: 0.7 mi Tourist Information
Bereketzade Mah. Hacı Ali Sk. No:2, Kuledibi Beyoğlu
Eyüp, Turkey 34420

0212 252 53 46

Sumahan
Distance: 0.8 mi Tourist Information
Bankalar cadesi yanikkapi sok no 3
Istanbul, Turkey 34420

Nardis Jazz Club
Distance: 0.7 mi Tourist Information
Galata Kulesi Sokak No.8 Kuledibi - Galata
Istanbul, Turkey 34430

+90-212-2446327

Atolye Kuledibi, Galata, Istanbul
Distance: 0.7 mi Tourist Information
galata kulesi sokak 4/1 beyoglu istanbul turkey
Istanbul, Turkey

0 212 2437656

Ritim Galata
Distance: 0.7 mi Tourist Information
Galatakulesi Sk. No:3
Istanbul, Turkey 34430

+90 (212) 292 49 29

Galata Tower
Distance: 0.7 mi Tourist Information
Taksim
Istanbul, Turkey 34000

+902122938180

Galata Kulesi, İstanbul'un Galata semtinde bulunan bir kule. 528 yılında inşa edilen yapı, şehrin önemli sembolleri arasındadır. İstanbul Boğazı ve Haliç, kuleden panoramik olarak izlenebilmektedir. UNESCO, 2013'te kuleyi Dünya Mirası Geçici Listesi'ne dahil etti.TarihçeGalata Kulesi dünyanın en eski kulelerinden biri olup, Bizans İmparatoru Anastasius tarafından 528 yılında Fener Kulesi olarak inşa ettirilmiştir. 1204 yılındaki IV. Haçlı Seferi'nde geniş çapta tahrip edilen kule, daha sonra 1348 yılında "İsa Kulesi" adıyla yığma taşlar kullanılarak Cenevizliler tarafından Galata surlarına ek olarak yeniden yapılmıştır. 1348 yılında yeniden yapıldığında kentin en büyük binası olmuştur.Galata kulesi 1445-1446 yılları arasında yükseltilmiştir. Kule Türklerin eline geçtikten sonra hemen her yüzyıl yenilenmiş ve tamir edilmiştir. 16. yüzyılda Kasımpaşa tersanelerinde çalıştırılan Hristiyan savaş esirlerinin barınağı olarak kullanılmıştır. Sultan III. Murat'ın müsaadesiyle burada müneccim Takiyüddin tarafından bir rasathane kurulmuş, ancak bu rasathane 1579'da kapatılmıştır.

Colonie Bar&brasserie
Distance: 0.6 mi Tourist Information
Karaköy
Istanbul, Turkey

Galata Kulesi
Distance: 0.7 mi Tourist Information
Galata Kulesi Meydanı
Istanbul, Turkey 34000

0212 293 81 80

KAMAYOR SANAT ATOLYESi
Distance: 0.7 mi Tourist Information
kuledibi,şimşir sokak no 12 galata beyoğlu istanbul
Istanbul, Turkey 34430

Alengirhane
Distance: 0.6 mi Tourist Information
Müeyyedzade Mah. Lüleci Hendek Cad. Ali Hoca Aralık Sok. No: 15 Galata Beyoğlu
Istanbul, Turkey

0532 512 67 50

Fasuli Tophane
Distance: 0.6 mi Tourist Information
Kemankeş Mah. Iskele Cad. No: 10 - 12 Tophane -
Istanbul, Turkey

212 2436580

Galata Şifahanesi
Distance: 0.7 mi Tourist Information
Büyükhendek Cad. No 21 Kuledibi Beyoğlu
Istanbul, Turkey 34420

13. Istanbul Bienali
Distance: 0.6 mi Tourist Information
Antrepo No:3
Istanbul, Turkey 34433

Galata Tower
Distance: 0.7 mi Tourist Information
Büyük Hendek Caddesi Beyoğlu
Istanbul, Turkey

Hopa Dağı
Distance: 0.6 mi Tourist Information
Artvi̇n-hopa Yolu
Istanbul, Turkey

Cafe İstanbul Nargile
Distance: 0.5 mi Tourist Information
Tophane, Beyoğlu
Istanbul, Turkey 16700

0212 244 81 97

Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi
Distance: 0.5 mi Tourist Information
Meclis-i Mebusan Caddesi No: 24, Fındıklı
Istanbul, Turkey 34433

0212 252 16 00