EuroZoid
Discover The Most Popular Places In Europe

Viaport Asia, Pendik | Tourist Information


Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19
Pendik, Turkey 34912

0216 696 1001

Türkiye’nin en çok ziyaretçi çeken alışveriş merkezi… Bugün Türkiye’nin en çok ziyaret edilen AVM’lerinin başında gelen Viaport Asia Outlet Shopping, aylık 1,5 milyonu aşkın ziyaretçi ağırlıyor. Bir Bayraktar Grup yatırımı olan ve 15 Ağustos 2008’den bu yana faaliyette olan VIA PORT, toplam 188 mağazası ile özellikle hafta sonları ziyaretçi akınına uğruyor. Tamamıyla Avrupa ve ABD’deki ‘gerçek outlet’ mağazacılık bilinci esas alınarak planlanan VIAPORT konsepti, konumu, mimarisi, büyüklüğü ve marka karmasıyla Türkiye’de ‘outlet alışveriş merkezi’ kavramını doğru yansıtan projelerin başında geliyor. VIAPORT’un başarısının altında öncelikle bu özelliği yatıyor. Kaliteli ve cazip alışverişin yanı sıra üstü açık konseptte ferah ve rahat bir ortam sunan VIAPORT’un yeşili, göleti, karting-pony club-atv gezi-büyük lunaparkı gibi eğlence alternatifleri, turistik bedesteni ziyaretçileri VIAPORT’a çeken diğer önemli etkenler… VIAPORT, İstanbul’un her iki yakasının yanı sıra çevre illerden, yerli-yabancı turist kafilelerinden yüksek ziyaretçi alıyor.

Amusement Near Viaport Asia

Elma&nane Cafe
Distance: 0.8 mi Tourist Information
Cumhuriyet bulvarı Dumankaya cadde sitesi B/129
Kurtköy,

05323580238

Shopping/Retail Near Viaport Asia

SÜSLÜ şekerlerim sevgi ince çetin
Distance: 0.5 mi Tourist Information
cumhuriyet bulvarı
Pendik, Turkey

05353893979

Biggmall
Distance: 0.5 mi Tourist Information
VIA / PORT AVM YENİŞEHİR MH.DEDEPAŞA BLV. No:173 PENDİK/İSTANBUL
Istanbul, Turkey 34912

0216 696 2444

Misyon En iyi ürün-en iyi hizmet felsefesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle mağazacılık sektöründe farklılaşmak, yenilikçiliğin simgesi olmak, dünya trendlerini yakından takip etmek, keyifli alışveriş imkanı sunmak ve sektördeki konumunu daima daha üst noktalara yükseltmek için çalışmak… Vizyon Büyüyen perakende sektöründe en büyük, en kaliteli, en çok rağbet gören, tüketicinin öncelikli tercih ettiği ve vazgeçemediği bir department store zincir olarak yer almak… Türkiye’nin tamamını kucaklayan, tüm yaşam tarzlarına benzersiz alışveriş deneyimi yaşatan, müşteri memnuniyeti odaklı mağazalar zinciri olarak tanınmak… Hakkımızda Temelleri Ali Toğlukdemir tarafından, 1946 yılında Adana´da atılan Gülen Group, 1969 yılında gelişen iş hacmi doğrultusunda İstanbul Sultanhamam´a taşınmıştır.2001 Yılında, firmanın ikinci neslini temsil eden Ünal Toğlukdemir tarafından Merter´deki yerine taşınan Gülen Group, 2003 yılından beri, üçüncü neslin temsilcileri Emre ve Emin Toğlukdemir tarafından yönetilmektedir. Yılda 10 Milyon metre kumaşın üzerindeki iş hacmi ile Gülen Group, 60 yılı aşkın tecrübesinin getirmiş olduğu, karlılığı,zengin ürün ve hizmet gamıyla, sadece Türkiye´nin değil Avrupa´nında en büyük tekstil gruplarından biridir. Sürekli ve değişmeyen hedefi artan oranda değer katmak olan Gülen Group, tüm faaliyetlerini üstün müşteri memnuniyeti, dinamizm ve toplumsal sorumluluk anlayışı prensipleri ile yürütmektedir. Gülen Group, 1946 yılından itibaren dinamik, ilkeli ve değer katan ticaret anlayışı ile her geçen gün bir dünya şirketi olma yolunda ilerlerken, ülkemize katmış olduğu değerleri de artırmaya devam ediyor.

Gianni Taglia
Distance: 0.3 mi Tourist Information
Yenişehir Mh.Dedepaşa Cad. Dumankaya Trend Residence Kurtköy Pendik
Istanbul, Turkey 34912

05322938326

Türkiye ve yurtdışı pazarda ismi kalite ile anılan bir marka olarak sektörde pazara ve kaynaklara yön verebilen lider firma niteliklerine ulaşmaktır. Karlılık, AYA’nın yeni yatırımlarını ve AR-GE faaliyetlerini finanse etmek için kullandığı asıl kaynaktır. Bu nedenle şirketimizin performansını değerlendirirken göz önünde bulundurduğumuz en önemli kriter uzun vadede karlılıktır. Hedefimiz sadece büyümek değil, uzun vadede kar ederek büyümek ve faaliyet alanlarımızda tartışmasız lider konumuna gelmektir.